Yeni Nesil, Dijital Reklamcılık : Programatik Satın Alma

RTB teknolojisi ile reklam bütçenizi doğru yerde, doğru zamanda , doğru hedef kitle için kullanın.

Şimdi Başlayın

Neden Programatik Satın Alma Yapmalısınız?

Doğru Hedefleme

Reklam kampanyalarınızın gösterim hedeflerini en ince ayrıntısına kadar planlayabilirsiniz. Hedef kitlenizin yaş ortalamasından, lokasyonuna reklamlarınızın yayınlanacağı gün ve saat aralığına, hatta kullandığı cihaz (pc, mobil , tablet vs.) ve browser tipine kadar geniş bir yelpazede hedefleme yapabilirsiniz. Daha önceki kampanyalarınızda yüksek geri dönüş aldığınız websitesi ve hedefleme kriterlerini saklayıp daha sonraki kampanyalarınıza bu tecrübeyi aktarabilirsiniz.

Şeffaflık ve Ölçülebilirlik

Programatik Satın Alma ile hangi reklamınız için hangi mecralarda ne kadar para harcadığınızı ve ne kadarlık bir performans sağladığınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Kampanyalarınıza ait performans raporlarını inceleyerek başarı oranızı net bir şekilde görebilirsiniz. Reklam uzmanlarımız size en yüksek geri dönüşü sağlayan websitelerine odaklanarak kampanyanızı düzenli ve sürekli optimize ederler.

RTB Teknolojisi ile Doğru Bütçeleme

Reklam alanları üzerinde yapılan anlık açık arttırmalarla reklam bütçenizi size maksimum geri dönüş sağlayacak şekilde programlıyoruz. Programatik Satın Alma alt yapısı ile reklamlarınızın gösterimi için belirlediğiniz bütçe ve hedef kitle kriterlerine göre en doğru ziyaretçiye en doğru noktada gösterim yapılır, böylece bütçeniz reklamlarınızdan en yüksek geri dönüşü alacak şekilde kullanılır.

Geniş Kapsamlı Erişim

İnternet ortamında yer alan tüm web sitelerini hedefleyebilirsiniz. Programatik satın alma ile Google reklam alanlarını web sitesine eklemiş web sitelerini hedefleyebilirsiniz. Doğru bir bütçeleme ile reklamlarınızın dilediğiniz tüm web sitelerinde gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Dijital Dünyada Sesinizi Duyurmanın En Hızlı Yolu

İnternet dünyasında hedeflediğiniz kişilere ulaşıp dikkatleri üzerinize çekmek artık hiç de zor değil. Kuralları siz koyun, bütçenizi kendiniz belirleyin.

Programatik Satın Alma Çözümümüzün İçerisinde Neler Var ?


– Doğru hedef kitleye erişim
– Düşük bütçelerle maksimum geri dönüş oranı yakalama
– Reklam uzmanlarımızın danışmanlığında kampanya optimizasyonu
– Resim, video, vast, flash, html5 çözümleri
– Gösterim, tıklama, lead bırakma, download gibi farklı performans kriterlerine göre reklam kampanyası oluşturma
– Düzenli performans raporlaması

Programatik Satın Alma ile Neler Yapıyoruz ?

Nasıl Başlarım ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderin. Alanında uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu