Web sitenizin sıralamasını yükseltmek ve görünürlüğünüzü arttırmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir çözümdür

Web sitesinin görünürlüğünü ve arama motorlarındaki sıralamasını yükseltmek; satışlarını arttırmak isteyen ancak SEO konusunda teknik bilgisi olmayan ve bu iş için yüksek bütçeler ayıramayan firma ve kişiler için hazırlanmış bir çözümdür.

Şimdi Başlayın

Link İnşası’nı Neden Kullanmalısınız?

Görünürlüğünüzün Artması

Yapılan son araştırmalara göre satın alma işlemi yapmadan önce potansiyel müşterilerin %95’i internet üzerinde araştırma yapıyor. Potansiyel müşterilerinizle dijital ortamda etkileşime geçemiyorsanız yüksek bir satış hacmi fırsatını kaçırıyorsunuz demektir. Link İnşası hizmetimizle web sitenizin Google arama sonuçlarındaki sıralaması yükselecek ve potansiyel müşterileriniz sizi daha çok ziyaret etmeye başlayacak.

Daha Fazla Kazanç – İş Hacmi Artışı

Web Sitenizin, arama sonuçlarında sadece ilk sayfada yer alması bile ziyaretçi sayınızın on kata kadar artmasını sağlar. Dijital pazarlamanın en kalıcı ve en az masraflı teknolojisi SEO; web sitenizi tanıtıp müşteri çekmenin de ilk adımıdır. Organik trafikle gelen ziyaretçilerin site ziyaretlerinin %2’si satın alma ile sonuçlanmaktadır.

Daha Fazla Ziyaretçi – Müşteri

Web sitenizin görünürlüğünü arttırıp arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alarak web sitenize gelen ziyaretçileri arttırmak. Daha çok müşteri edinmek.

Web Site Optimizasyonu

Link inşasının yanı sıra uzmanlarımız, web sitenizi inceleyerek Google dostu bir web sitesi sahibi olmanız için SEO kriterlerine uygun düzenlemeler yapar.

EN DÜŞÜK BÜTÇELERLE BAŞLAYIN

Arama Motorlarında üst sıralarda yer almak için yüksek bütçelere katlanmadan çalışmalara başlayabilirsiniz. Büyük yatırımlar yapmadan SEO’nun etkilerini kısa sürede görmeye başlayacaksınız.

Link İnşası Çözümünde Neler Var ?


– Web Sitenize ve İşinize Uygun Anahtar Kelime Seçimi
– Web Sitenizin Analizi
– Rakip ve Web Sitesi Araştırmaları
– Web Sitenizde SEO Kriterlerine Göre Belirlenen Hataların Düzeltilmesi
– Anahtar Kelimelerinize ve Web Sitenize Uygun Sitelerden Link Alımı
– Anahtar Kelimelerinizde Sıralamaların Güncellenmesi
– Kullanıcı Desteği

Link İnşası ile Neler Yapıyoruz ?

Nasıl Başlarım ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderin. Alanında uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu