Arama Motoru Pazarlaması ile en üstte yer alın, daha fazla müşteriye ulaşın!

Arama Motoru Pazarlaması; Google arama sonuçlarında öne çıkmak, potansiyel müşterilerinize doğru zamanda doğru kanaldan ulaşmak ve satışlarınızı arttırmak için en etkili pazarlama aracıdır.

Şimdi Başlayın.

Arama Motoru Pazarlamasını Neden Kullanmalısınız?

İnternette Görünür Olun

Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde, hedef kitleniz arama yaptığında en üst sıralarda yer almanın en garanti ve kestirme yolu arama motoru pazarlamasıdır.Doğru ve ilgi çekici bir mesajla internette en çok ziyaret edilen internet sitesi Google’da en üst sıralarda yerinizi alın, internetteki görünürlüğünüzü arttırın.

Daha Çok Müşteri Kazanın

Arama sonuçlarında en üstte yer alan web siteleri trafiğin %50’den fazlasını alır. Daha çok trafik, daha çok müşteri demektir. İşinizle ilgili anahtar kelimelerde, ilgili kitleye yaptığınız doğru bir reklamla potansiyel müşterileri web sitenize çekersiniz. Arama motoru pazarlama e-ticaret dönüşüm oranının en yüksek olduğu pazarlama aracıdır.

Reklam Bütçeniz Kontrol Altında

Arama motoru pazarlamasında ne kadar harcayacağınız tamamen size kalmış. Üstelik sadece potansiyel müşteriler reklamınıza tıklayıp sitenize geldiğinde ödeme yaparsınız. Siz günlük bütçenizi belirleyin, bütçenizle işiniz için en optimum geri dönüşü alacak şekilde reklamlarınızı planlayalım.

Ölçülebilir ve Güvenilir

Arama motoru pazarlaması tamamen sizin hedeflediğiniz anahtar kelimelerle arama yapan kullanıcılara gösterim yapar. Reklamlarınız, ürününüzle ilgilenen direkt potansiyel müşterilerinize gösterilir. Üstelik anlık raporlama ile reklamlarınız sürekli kontrol altındadır . Uzman ekibimiz reklam kampanyalarınızı yakından takip ve analiz ederek size en yüksek geri dönüşü sağlayacak şekilde optimize ederler.

Düşük Bütçelerler Büyük Kazançlar Sağlayın

Arama Motorlarında üst sıralarda yer almak için çok yüksek bütçelere ve aylarca beklemenize gerek yok. Arama motoru pazarlaması ile üst sıralarda yer almaya bugün başlayabilirsiniz.

Arama Motoru Pazarlamasına Hangi Hizmetler Dahil ?


–  Sunduğunuz ürün veya hizmete en uygun anahtar kelimelerin belirlenmesi
–  Reklam kampanyalarınızın oluşturulması
–  Reklamlarınızı yönlendireceğimiz sayfanızın düzenlenmesi (gerekli ise)
–  Reklam uzmanlarımız tarafından sürekli analiz ve optimizasyon
–  Kampanya raporlarının düzenli olarak paylaşılması


Arama Motoru Pazarlaması Reklam Türleri


Arama Ağı Reklmaları

Google arama motorunda sunduğunuz ürün veya hizmet için belirleyeceğimiz anahtar kelimelerle aranma yapıldığında en üst sıralarda yer almanızı sağlayan reklam modelidir.
Reklam uzmanlarımız, reklam bütçenizi en yüksek geri dönüşü alacağınız şekilde kullanmak için kampanyalarınızı sürekli olarak takip eder ve optimizasyonlarını sağlar.


Görüntülü Reklam


Web sitesinde Google reklam alanları bulunan milyonlarca farklı internet sitesinden sizin kampanyanız ve hedef kitlenizle en uyumlu olanlar üzerinde yayınlanan banner reklam türüdür.
Marka bilinirliğinizin arttırılmasını ve potansiyel müşterilerinize erişmenizi sağlar. Kampanya için bannerlarınızı sizin için hazırlar ve hedef kitlenize uyumlu web sitelerinde yayına alırız. Görüntüleme için para ödemezsiniz, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.


Mobil Ağı Reklam


Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile artık internet erişiminin %50’den fazlası mobil cihazlar üzerinden yapılmaya başlandı. Google Mobil ağı reklam modeli ile potansiyel müşterilerinizin mobil cihazlardan yaptığı aramalarda da onlara erişebilirsiniz.


Video Reklam


Akılda kalıcılığı ve görselliği ile video reklamlar son dönemin en çok ilgi gören reklam türü. Google video reklam modeli ile, kampanyalarınıza özel hazırlayacağımız video reklamları YouTUbe video öncesi reklam olarak yayınlama imkanına sahipsiniz.


Yeniden Pazarlama


Google reklam modellerinde yeniden pazarlama modülünü aktif tutarak web sitenizi bir kez ziyaret etmiş kullanıcılara yeniden erişme imkanını yakalarsınız.
Google reklam alanlarını kullanılan milyonlarca internet sitesi üzerinde sizi ziyaret eden kullanıcıları belirleyip; banner ve metin reklamlarınızı yeniden görmelerini sağlayan yeniden pazarlama modeli potansiyel müşterilerinizi elinizden kaçırmanızı engeller.

Arama Motoru Pazarlaması ile Neler Yapıyoruz ?

Nasıl Başlarım ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderin. Alanında uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu