Bulunduğunuz Çevrenin Lideri Olmak İçin: Yerel SEO!

Eğer lokal bir işletmeyseniz ve Yerel (Local) SEO ile kendi bölgenizde bilinirliğinizi artırın

Şimdi Başlayın

Yerel (Local) SEO Çözümünü Neden Kullanmalısınız?

Neden Yerel (Local) SEO?

İsminden de anlaşılacağı gibi arama motorlarında yapılan bölgesel aramalarda üst sıralara yükselmek için gerçekleştirilen optimizasyon çalışmalarıdır. Yerel (Local) SEO çözümümüz ile hizmet verdiğiniz bölgedeki potansiyel müşterilerinize ulaşabileceksiniz.

Yatırımınız Kara Dönüşsün

Organik trafik size en kalıcı ve güvenilir müşteri kitlesini oluşturur. Yerel SEO çalışmaları ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde Google’ın sorgu sonuçlarına en üst sıralarda yer alarak bölgenizdeki hedef kitlenizin web sitenizi ziyaretini sürekli hale getirirsiniz. SEO çalışmaları için yaptığınız yatırımların dönüşüm oranı %700’lere kadar yükselmektedir.

Hızlı Sonuç ve Uzun Vadeli Etki

Yerel SEO çözümü ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde bölgenizdeki aramalarda görünürlüğünüz artmaya başlayacak ve pozitif etkileri en kısa sürede görmeye başlayacaksınız. Bulunduğunuz çevredeki potansiyel müşteri kitlenizin sitenizi ziyaret etmesini sağlıyoruz.

Karlı Yatırım

Yerel SEO çözümü ile hedeflediğiniz bölgede ve hedeflediğiniz anahtar kelimelerde en üst sıralarda yer almaya başlayın ve bulunduğunuz çevredeki rakiplerinizi geride bırakın.

Yerel (Local) SEO Çözümümüze Kullanın, Rakiplerinizden Bir Adım Öne Geçin!

Tek Seferlik Detaylı SEO Analizi Neler İçerir?

Google My Businnes Optimizasyonu


Google My Business, işletme sahiplerinin arama motorunda ve artan hizmet portföyündeki çevrimiçi varlıklarını yönetmelerine yardımcı olan bir araçtır.
Google’ın Yerel Arama sonuçları yakındaki işletmelerin bir listesini, belirli bir işletmeyi ve işletme ile ilgili bilgileri (adres, çalışma saatleri vb.) bulmak ve potansiyel olarak satın almak için gereken bilgilerin birçoğunu gösterir. Web siteniz için gerekli optimizasyonları yapıyoruz.

NAP (Name, Address, Phone Number) Düzenlenmesi


Web sitenizde ismi, adresi ve telefon numarası doğru bir şekilde güncellenmesi gerekmektedir. Ayrıca, arama motorlarına şirket bilgilerinizi doğru göstermeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi vermek için Schema.org işaretlemesini kullanıyoruz.

Local Reviews Optimizasyonu


Local Reviews olarak bilinen “lokal incelemeler” yerel arama sıralaması üzerinde büyük etkisi vardır. Local Reviews ile öncelikle mevcut hedef kitlenizle temasa geçerek sitenizi incelemeleri için teşvik ediyoruz. Bu durum sitenizin görünürlüğünü etkilerken müşterilere işletmenize güvenmeleri için bir yol açıyor.

Yerel Site İçi SEO Faktörleri


Yerel işletmeler için sayfa içi SEO yöntemleri oldukça önemli. Bu nedenle mümkün olduğunca içeriğimizde en yüksek değeri almaya çalışıyoruz.

Yerel Link Building


Standart SEO ile kıyasla yerel SEO, işletmenizle gerçekten alakalı olan diğer yerel web sitelerinden gelen bağlantılara çok daha fazla güveniyor. Bu nedenle yüksek otorite web sitelerinden ve yaptığınız iş ile ilgili web sitelerinden referans almaya dikkat ediyoruz.

Mobil Uyumluluk Testi


Sitemizi Google’ın Mobil Uyumluluk Testi aracı ile kontrol ediyor ve gerekli düzenlemeleri size raporluyoruz.

Anahtar Kelime Analizi


İşletmenize ve hedef kitlenize yönelik kelime analizi yapıyor ve bu kelimeler üzerine çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Tam Destek


Kişisel müşteri temsilciniz Local SEO çözümü kapsamında yapılan tüm işlemleri, düzenlemeleri ve ilerleme raporlarını izler. Sizi tüm konularda bilgilendirir. Düzenli ve sistematik raporlarla web sitenizin ve yapılan çalışmaların durumu hakkında sürekli olarak güncel bilgileri alırsınız

Yerel (Local) SEO Çalışmalarınız Nasıl Yapacağız?

Nasıl Başlarım ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderin. Alanında uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu