Yeniden Hedefleme (Retargeting) reklam modelini kullanın, hedef kitlenizle bağınızı koparmayın.

Hedef kitlenizin web sitenizi ziyaret etmesini sağlamak için çok çaba harcadınız, ziyaretçilerinizi kaybetmeyin! Ziyaretçileriniz farklı sitelerde gezerken yeniden hedefleme/pazarlama ile kendinizi hatırlatın.

Şimdi Başlayın

Neden Yeniden Hedefleme (Retargeting) Yapmalısınız?

Ürün Bazlı Yeniden Hedefleme

Yeniden hedefleme modeli ile web sitenizin dilediğiniz sayfasını ziyaret eden kişileri hedefleyebilirsiniz. Tüm ürünleriniz için yeniden hedefleme yapabileceğiniz gibi sadece belirli ürünleriniz için de hedefleme yapabilirsiniz. Ya da bir ürün grubundan belirlediğiniz ürünlerinizi öne çıkartıp yeniden hedefleme reklamlarınızda öne çıkarttığınız ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz yeniden hedefleme reklamlarınızda sadece sayfanızı daha önce ziyaret eden kullanıcılara özel indirimler planlayıp satın alma kararlarınız hızlandırabilirsiniz.

Yüksek Dönüşüm Oranı

Günümüzde satın alma kararları, alıcıların internet ortamında yaptığı araştırmalar sonucunda verilir hale geldi. Web sitenize gelmiş ve ürünlerinizi incelemiş bir kişinin ziyaret ettiği diğer web sitelerde de ürününüzü ve markanızı hatırlamasını sağlamış oluyorsunuz. Hedef kitleniz hangi sitede olursa olsun, satın alma kararını verdiği anda reklamlarınıza tıklayarak sitenize geri dönüyor. Yeniden hedefleme /pazarlama modeli satışa dönüşme oranı en yüksek reklam modelidir.

En Doğru Hedef Kitle

Dijital reklamcılığın en kilit noktası; ürününüzle ya da verdiğiniz hizmetle gerçekten ilgilenen, satın alma kararı verebilecek kişilere reklamlarınızı göstermektir. Doğru hedef kitle seçimi, reklam performansınızın en önemli kriteridir. Direkt web sitenizi ziyaret etmiş kişileri hedeflemek ise hem daha düşük maliyetli hem de geri dönüşüm oranı çok daha yüksek olduğu için en karlı reklam modelidir.

Hedef Kitlenizle Bağınızı Koparmayın

Çeşitli reklam stratejileri ve kampanyalarla hedef kitlenize ulaştınız, web sitenizi ziyaret etmeleri sağladınız. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, internet ortamındaki en değerli kullanıcılardır. Bütçe ve efor sarf ederek web sitenize getirmeyi başardığınız hedef kitlenizin internet ortamında kaybolmasına izin vermeyin; hedef kitlenizle bağınızı koparmayın.

Hedef Kitlenizle İletişimde Kalın.

Web sitenizi ziyaret eden kişiler neredeyse siz de orada olun. Düşük maliyetlerle daha fazla satışa dönüşen reklam stratejileri için yeniden hedefleme (retargeting) modelini kullanmaya başlayın.

Yeniden Hedefleme / Pazarlama (retargeting, remarketing) İçerisinde Neler Var ?


– Web sitenizi ziyaret eden kişilere yeniden erişim.
– Düşük bütçelerle maksimum geri dönüş oranı yakalama
– Video ve banner reklam seçenekleri
– Sadece web sitenizi ziyaret etmiş kişilere özel kampanya oluşturma imkanı
– Düzenli raporlama
– Reklam uzmanlarımızdan destek

Yeniden Hedefleme ile Neler Yapıyoruz ?

Nasıl Başlarım ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderin. Alanında uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu