İşinizi Zirveye Taşıyın !

– Var olan web sitenizin geliştirilmesi ya da yenilenmesi.
– Sunduğunuz ürün ya da hizmetlere özel web site oluşturulması.
– Görünürlüğünüzü ve E-ticaret dönüşüm oranlarınızın arttırılması.
– Tüm cihazlara uyumlu güncel teknolojik alt yapıya sahip bir web sitesi oluşturma.
– Esnek alt yapı çözümleri ile ihtiyacınız olan tüm eklentilere uyumlu modüler bir site yaratma.

ŞİMDİ BAŞLAYIN

Web Site Geliştirme

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı dinler; sektörünüz, hedef anahtar kelimeler ve sunduğunuz ürün- hizmete uyumlu olarak maksimum performansı sağlayacak ve kullanımı kolay web siteler hazırlar.

Ziyaretçilerin, web sitenizde aradığını kolayca bulabileceği sade ve modern tasarımlar, kullanıcıyı aksiyon almaya yönlendiren e-ticaret dönüşüm oranını arttırmaya yönelik stratejiler ve yüksek performansa sahip alt yapılar ; web geliştirme hizmetimizin temel prensipleridir.

3. parti firmalarla yapacağınız iş birlikleri için esnek ve modüler yapımız her türlü eklenti ve API entegrasyonlarını kolaylıkla yapmanızı sağlar.
Markanız ve ürünleriniz için beklentilerinizin ötesinde bir web sitesine sahip olun.

ŞİMDİ BAŞLA

Tasarım

Deneyimli ve konusunda uzman ekibimiz, markanızı ve hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajı yansıtacak özgün, profesyonel ve işlevsel tasarım çözümleri sunuyor.

Google’ın arama motoru optimizasyonu için belirlediği kriterlere uyumlu, e-ticaret dönüşüm oranlarınızı arttıracak ve kullanıcı dostu tasarımlarla hem fonksiyonel hem de estetik çizgileri bir arada sunuyoruz.

ŞİMDİ BAŞLA

SEO ve Reklam

Web sitenizin, arama motoru optimizasyonu ( SEO ) kriterlerine uygun bir şekilde hazırlanmış olması, özgün ve hedef anahtar kelimeleri içeren içeriklerin hazırlanması, hedef anahtar kelimelerde sıranızın yükselmesi, doğru ve ilgili hedef kitleye reklam yapma e-ticaret dönüşüm oranlarınızı arttırmanın temel adımlarıdır.

Uzman ekibimiz, sitenizin geliştirilmesinden içeriklerinin oluşturulmasına kadar projenizin başarıya ulaşması için her türlü desteği sağlamaktadır.

ŞİMDİ BAŞLA

Destek

Web sitenize ziyaretçi getirmek kadar önemli olan bir diğer konu ise ziyaretçilerinizi web sitenizde tutabilmek ve yeniden gelmelerini sağlamak. Hatalı, düzgün çalışmayan, yavaş çalışan web siteleri potansiyel müşterilerinizin satın alma kararını olumsuz etkiler. Destek hizmetimizle, web sitenizin her zaman güncel kalmasını ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Biz web sitenizle ilgilenirken siz sadece işinize odaklanın.

ŞİMDİ BAŞLA

Süreç Nasıl İşliyor

Talep

Web sitemiz üzerinden talebinizi bıraktıktan sonra detayların konuşulup ihtiyaçlarınızın belirlenmesi için sizinle iletişime geçeceğiz.

Analiz

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra gerekli; sektör, rakip ve anahtar kelime analizlerini yaparak proje adımlarını ve ihtiyaçlarınızı karşı oluşturduğumuz çözüm önerisini rapor olarak size sunuyoruz.

Raporlama

Proje boyunca yapılan tüm geliştirme ve düzenlemeler konusunda durum değerlendirmelerini beraber yapıyor; düzenli raporlarla sizi sürekli projenin içerisinde tutuyoruz.

Site Analizi

Mevcutta kullandığınız bir web siteniz varsa, ihtiyaçlarınızı ne ölçüde karşıladığını analiz ederek ön bir rapor sunuyoruz.

Planlama

Sunulan rapor ve çözüm önerilerimiz üzerinden karşılıklı mutabık kaldığımız çalışmaların iş planlarını hazırlıyor ve projemizi başlatıyoruz.

Proje sonunda ne elde edeceksiniz ?

Tamamlanmış Bir Web Sitesi

Teknik Destek

Hedeflenen Anahtar Kelimelerde Google’da İlk Sayfa

BİZİMLE ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

Neden Web Sitesi Geliştirme Almalıyım ?

İşinizi Dijitale Taşıyın

Günümüzde artık yapılan hiçbir işin internet dışında kalması düşünülemez. Giderek hayatımızın içine giren internet alış veriş alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Herhangi bir satın alma kararını vermeden önce mutlaka internette bir araştırma yapıyoruz. Kısacası potansiyel müşterileriniz ve satış hacminizin büyük bir kısmının kaynağı artık online kanallarda. Güçlü bir web sitesi ile dijitalde erişilebilir olmak ve rakiplerinize üstünlük sağlamak büyük -küçük , eski -yeni tüm şirketlerin önceliği haline geldi. Uzman ekibimizle işinizi dijitale taşıyıp, internetteki görünürlüğünüzü arttırıyoruz ve iş hacminizin büyümesini sağlıyoruz.

Tam Destek ve Kontrol

Bir web sitesini geliştirmek kadar önemli olan bir diğer nokta da sitenin doğru ve hatasız çalışması, herhangi bir performans sorunuyla karşılaşmamasıdır. Teknik ekibimiz web sitenizin performansı düzenli olarak kontrol eder; karşılaştığınız tüm problemlerde sizinle yakından ilgilenip en kısa sürede sorunu ortadan kaldırır. Böylece web sitenizi performans kaygısı yaşamadan kullanabilirsiniz.

Profesyonel Tasarım

Web sitesi geliştirme hizmetindeki amacımız size sadece bir web sitesi sunmak değil, işlevsel bir web sitesi sunmaktır. Markanızı yansıtan, kullanımı kolay, profesyonel tasarımları; ziyaretçilerinizi müşteriniz olmaya dönüştürecek pazarlama stratejilerini dikkate alarak hazırlarız. Tüm cihazlara uyumlu web siteleri geliştirerek potansiyel kitlenize tüm mecralarda aynı kalitede hizmet vermenizi sağlarız.

Görünürlüğünüzü Arttırın

Günümüzde bir web sitenizin olması işiniz için oldukça önemli, ancak sadece bir web sitesi sahibi olmak artık yeterli değil. Rakiplerinizin önüne geçmek ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek için görünür olmanız gerekir. Arama motoru optimizasyonundan, dijital reklam çözümlerine kadar geniş bir yelpazede size hizmet veren ekibimiz. En kalıcı, düşük maliyetli ve yüksek dönüşüm oranına sahip pazarlama stratejilerini sizin için geliştirir ve uygular.

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu