Tek Seferlik Detaylı SEO Analizi ile Rakiplerinizle Google da ki Rekabet Durumunuzu Analiz Edin!

SEO için yol haritanızı size sunacağımız detaylı rapor ile oluşturun.

Şimdi Başlayın

Tek Seferlik Detaylı SEO Analizi Çözümünü Neden Kullanmalısınız?

Neden Tek Seferlik Detaylı SEO Analiz ?

Web sitenizin Google arama sonuçlarında rakiplerinizden daha fazla görüntüleniyor olması için site içi ve dışı SEO kriterlerine tam uyumlu bir şekilde çalışması gerekir. Peki web sitenizin site içi ve dışı SEO kriterlerine tam uyumlu mu? Rakipleriniz ile Google da rekabet durumunuzu merak ediyor musunuz? Tek Seferlik Detaylı SEO Analizi çözümümüz ile uzmanlarımız sitenizin analizini yaparak ve sizlere raporlayacak. Bu sayede rakipleriniz ile rekabet durumunuzu net olarak görebilecek SEO için yol haritanızı bu rapor sayesinde belirleyebileceksiniz

SEO Çalışmalarınızı Denetleyin

Bir SEO ajansıyla ya da şirket içinde SEO çalışmalarınızı yürütüyorsanız, yapılan çalışmaların ne ölçüde web siteniz için fayda sağlandığını analiz etmek istiyor, bunun için de tek seferlik detaylı SEO analizi sizin için doğru hizmet. Bu sayede web siteniz için yapılan SEO çalışmalarının ne ölçüde fayda sağladığını rakipleriniz ile olan rekabet durumunuzu dışarıdan uzman bir göz ile analiz edebileceksiniz.

Web Sitenizin Detaylı SEO Analizini Hemen Yaptırın, Rakiplerinizden Bir Adım Öne Geçin!


Tek Seferlik Detaylı SEO Analizi Çözümü Neleri İçerir ?


Rakip Analizi


Rakiplerinizin trafik aldığı anahtar kelimeler, trafik kaynakları, kullandığı kanallar ve bağlantılar ( backlinkler ) analiz edilerek SEO çalışmalarında oluşturacağımız yol haritası için oldukça faydalı veriler sunar. 


– Rakip Trafik Analizi
– Rakip Trafik Kaynakları Analizi
– Rakip Organik Anahtar Kelime Analizi
– Rakip Backlink Analizi

 

Teknik Analiz


Web sitenizi SemRush, ScreamingFrog ve Ahrefs araçları ile analiz ederek Google kalite kılavuzuna uygun olmayan tüm sayfalarınızı raporlar. 

– Sayfa Başlıkları
– Meta Açıklama Etiketi
– h Tag Etiketleri
– Görsel İsim Etiketleri
– Kırık Bağlantılar
– URL Yapıları


Organik Anahtar Kelime Analizi 


Web sitenizin trafik aldığı organik anahtar kelimeler analiz edilerek site içerisindeki yoğunluğu, arama motorlarındaki konumu, site içerisinde ki sayfalar ile uyumluluğu tespit edilir. Sektörünüzde ki anahtar kelimelerde en çok trafik getirebilecek kelimeler belirlenir. Bu sayede hangi anahtar kelimele yoğunlaşmanız gerektiğini analiz etmiş olursunuz.


Backlink Analizi


Sitenize verilmiş backlink kontrolleri yapılarak zararlı backlinkler tespit edilir. Sitenize verilen bu zararlı backlinklerden nasıl kurtulacağınız hakkında bilgi sunulur.


Mobil Uyumluluk ve Sayfa Hızı Analizi


Web sitenizin mobil uyumlu olup olmadığı ve mobilde oluşan hatalar tespit edilir.Ayrıca sitenizin web ve mobil hızları analiz edilerek optimizasyonlar için öneriler sunulur.

Tek Seferlik Detaylı SEO Analizini Nasıl Yapacağız?

Nasıl Başlarım ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderin. Alanında uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu