Kapsamlı SEO Google’da Üst Sıralarda Yer Almanın En Mükemmel Yolu

Web Sitenizin, iç ve dış SEO optimizasyonunu yaparak kısa sürede inanılmaz sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Şimdi Başlayın

Kapsamlı SEO Hizmetini Neden Kullanmalısınız?

Neden Kapsamlı SEO ?

Web sitenizin Google aranma sonuçlarında üst sıralarda yer alması için site içi ve site dışı SEO kriterlerine tam uyumlu bir şekilde çalışması gerekir. Kapsamlı SEO çözümümüz ile uzmanlarımız sitenizin analizini sağlayacak, hatalarını düzeltecek, SEO’ya uygun içeriklerini oluşturacak. Web Sitenizin görünürlüğü her geçen gün daha da artacak.

Yatırımınız Kara Dönüşsün

Organik trafik size en kalıcı ve güvenilir müşteri kitlesini oluşturur. Kapsamlı SEO çalışması ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde Google’ın sorgu sonuçlarına en üst sıralarda yer alarak hedef kitlenizin web sitenizi ziyaretini sürekli hale getirirsiniz. SEO çalışmaları için yaptığınız yatırımların dönüşüm oranı %700’lere kadar yükselmektedir.

Hızlı Sonuç ve Uzun Vadeli Etki

Kapsamlı SEO çözümü ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde görünürlüğünüz artmaya başlayacak ve web sitenize olan olumlu etkilerini en kısa sürede görmeye başlayacaksınız. Potansiyel müşteri kitlenizin sitenizi ziyaret etmesini sağlıyoruz.

En Karlı Yatırım

Kapsamlı SEO hizmetini kullanarak hedeflediğiniz anahtar kelimelerde en üst sıralarda yer almaya başlayın ve rakiplerinizi geride bırakın.

Kapsamlı SEO çözümünü kullanmaya bugün başlayın, görünürlüğünüzü artırın.


Kapsamlı SEO Çözümü Neleri İçerir ?


Domain Uyumu


– Bulunduğunuz sektör ve rakiplerinizin analizini yaparak size maksimum faydayı sağlayacak anahtar kelimeleri belirliyoruz.
– Web sitenize ait domain’in sunduğunuz ürün veya hizmete, sektörünüze ve hedeflediğiniz anahtar kelimelere olan uyumunu analiz ediyor. Daha kısa sürede daha etkili sonuçlar alabileceğiniz alternatifler öneriyoruz.


Kontrol ve Planlama


– Sitenizin kapsamlı SEO çalışmalarının planlanması için sitenizin SEO kriterlerine uygunluğu konusunda detaylı bir analiz yapıyor URL yapısı uyumu gibi noktaları belirliyoruz.
– Web Sitenizde yer alan içeriklerin durumu ve anahtar kelime kullanım oranlarınızı analiz edip içerik stratejimizi planlıyoruz.
– Sosyal Medya hesaplarınızı ve kullanım oranlarınızı kontrol edip planlıyoruz.
– Belirlediğimiz Anahtar Kelimelerin rekabet düzeylerini ve sektör analinizi yapıyoruz.


Site İçi SEO çalışmaları


Site içi SEO çalışmaları ile hedefimiz, yapılan analiz ve kontrollerde belirlenen hataların giderilmesi ve hedeflenen anahtar kelimelerde Google’ın SEO kriterlerine uygun çalışmalar yaparak daha kısa sürede üst sıralarda yer almak.


– Sitenizin anahtar kelimelere uyumlu sayfalarının oluşturulması.
-Mevcut sayfaların SEO kriterlerine uygun hale getirilmesi.
– Site hızı ve SEO için gerekli teknik alt yapı kriterlerinin sağlanması.
– 404 ve kırık linklerinin temizlenmesi.
– SEO’ya uygun özgün içeriklerin hazırlanması.
– Google botu tarafından doğru bir şekilde taranabilmek için robot.txt ve .htaccess dosyalarının düzenlenmesi.
– Site haritasının oluşturulması.
– Sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve sitede linklerine yer verilmesinin sağlanması.


Link İnşası


– Site içi linklerin analiz edilmesi ve kötü, hatalı, doğal olmayan linklerin kaldırılması. Doğru iç linkleme planlamasının yapılması.
– Uygun anahtar kelimeler için hazırladığımız sayfaların daha hızlı yükselmesi için ilişkili iç sayfalardan linklerin alınması ve sayfanın güçlendirilmesi.
– Web sitenizin anahtar kelimelerine ve sektörünüze uygun farklı web sitelerine link yerleştirme işlemlerinin yapılması ve düzenli raporlanması


Tam Destek


– Kişisel müşteri temsilciniz Kapsamı SEO çözümü kapsamında yapılan tüm işlemleri, düzenlemeleri ve ilerleme raporlarını izler. Sizi tüm konularda bilgilendirir.
– Düzenli ve sistematik raporlarla web sitenizin ve yapılan çalışmaların durumu hakkında sürekli olarak güncel bilgileri alırsınız.

Kapsamlı SEO ile Neler Yapıyoruz ?

Nasıl Başlarım ?

Sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bize gönderin. Alanında uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu

Başvuru Formu