Web Sitenizin Görünürlüğünü Arttırın!

Google sıralamalarında daha ön sıralarda yerinizi alın, potansiyel müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlayın.

Arama Motoru Pazarlaması ile Google arama sonuçlarında öne çıkın, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde potansiyel müşterilerinize ulaşın ve satışlarınızı arttırın.  Reklam bütçenizi kendiniz belirleyin, reklam uzmanlarımız sizin için en uygun kampanyayı hazırlasın.

ARAMA MOTORU PAZARLAMASINA BAŞLA

Neler Kazanacaksınız?

Yüksek Görünürlük

Belirlediğiniz anahtar kelimelerde Google arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alma imkanı kazanın, rakiplerinize fark atın.

Bütçe Kontrolü

Sadece reklamlarınıza tıklandığında para ödersiniz, üstelik kampanya bütçenizi kendiniz belirlerseniz.

Daha Çok Satış

Arama Motoru Pazarlama ile hedef kitlenizi yakalayın, satışlarınızı arttırın.

RTB teknolojisi ve Programatik Satın Alma reklam modeli ile reklamlarınızı geniş kitlelerle buluşturun. Düşük bütçelerle optimium geri dönüş oranını yakalayın.  Talebinizi bırakın, reklam uzmanlarımız sizinle iletişime geçsin, reklam bütçenizi kendiniz belirleyin.

Neler Kazanacaksınız?

Geniş Kapsamlı Erişim

İnternet ortamında yer alan tüm web sitelerinde reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz.

Doğru Hedefleme

Hedef kitlenizin demografik özelliklerinde, coğrafi hedeflemeye, reklamlarınızın yayınlanacağı gün ve saate kadar detaylı bir hedefleme yapabilirsiniz.

RTB ile Doğru Bütçeleme

RTB teknolojisi ile belirlediğiniz bütçe maksimum geri dönüş kazanacağınız şekilde düzenlenir ve minimum maliyetle maksimum dönüşümü sağlamak hedeflenir.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara bir daha ulaşma şansınız olsaydı onlara hangi ürününüzü önerirdiniz? Yeniden Hedefleme /Pazarlama (retargeting / remarketing) reklam modeli ile sitenizi ziyaret eden kullanıcıları gezdikleri diğer sitelerde yakalayıp ürünlerinizin reklamını gösterebilirsiniz.

Bütçenizi planlamak ve kampanyanızı başlatmak için reklam uzmanlarımıza danışın.

HEMEN BAŞLA

Neler Kazanacaksınız?

Hedef Kitlenizle İletişimde Kalın

Web sitenize gelen ziyaretçiler ilk seferde satın alma kararı vermeyebilirler, onlarla iletişimde kalıp kendinizi hatırlatmanız çok önemlidir. Yeniden hedefleme, ziyaretçilerinizle bağınızı koparmanızı engeller.

Yüksek Dönüşüm Oranı

Sitenizi ziyaret etmiş ve satın alma kararı vermek üzere olan kişileri hedefleyerek satışlarınızı arttırın.

Düşük Maliyet

Sitenize yeni bir ziyaretçi çekmek için katlanacağınız maliyetlere oranla çok daha düşük bir maliyetle hedef kitlenizin sitenizi yeniden ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.